+ Yorum Gönder
Edebi Türler ve Kompozisyon Örnekleri Forumunda Üzüm Üzüme Baka Baka Kararır İle İlgili Kompozisyon Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Üzüm Üzüme Baka Baka Kararır İle İlgili Kompozisyon

  Üzüm Üzüme Baka Baka Kararır İlgili Kompozisyon yazısı  Her zaman bir arada bulunan, arkadaşlık eden, bir çevrede yaşamaya çalışan kimseler birbirlerinden etkilenirler; birbirlerinin özelliklerini, huylarını ve alışkanlıklarını kaparlar. Bk. “Körle yatan…”
  Yönetici tarafından konu editlendi,
  içerik değişti,
  forumacil de kişilere özel yazı ve resim paylaşılmamaktadır,
  anlayışınız için teşekkurler

 2. Ziyaretçi

  Üzüm Üzüme Baka Baka Kararır İle İlgili Kompozisyon


  İnsanlar iyi ve kötü günlerinde, kendilerine destek olabilmeleri amacıyla, dost ve arkadaş edinirler Zira yaşamda karşılaşabilecekleri zorlukları, sıkıntı ve mutlulukları, tek başlarına yaşamaları mümkün değildir.

  Bazı kimseler herkes ile kolayca arkadaşlık kurabilirken, bazıları ise seçici olurlar ve kolaylıkla arkadaş edinemez İnsanın fazlaca dostu ve arkadaşı olması, elbette güzel bir şeydir Herhangi bir sıkıntılı ve zor bir durumla karşılaştıklarında, onların fikirlerini alarak, gerekirse desteklerini isteyerek, zorluklardan kurtulma yollarını ararlar..

  Bazen, her arkadaş ile aynı derecede samimiyet ve yakınlık kurulmaz Bazıları ile daha samimi ve yakınken, bazı arkadaş ve dostlarla, biraz mesafeli ve daha az samimiyet bağları kurulabilir..

  İnsanlar, arkadaşları ile ne kadar çok samimi bir bağlantı içindeyse, o kimselerin huy ve davranışlarını zamanla benimsemeye başlarlar O arkadaşlarının davranış biçimleriyle özdeşleşmeye başlarlar Kendimize, iyi karakter ve huylara sahip arkadaşlar edinirsek, onların huy ve davranış şekillerini, zaman içinde benimsemiş oluruz Burada. olumsuz bir durum oluşmamaktadır Ancak, kötü huy ve davranışlara sahip arkadaşlara sahip olanlara, bu durum tam tersine etki eder..

  Arkadaşlarımızı seçerken, iyi karakterli ve içten samimi kimselerle arkadaşlık kurmamız çok önemlidir Bu da bizim özgüvenimizi artırarak, hayata daha kolay uyum sağlamamıza etki eder..

 3. Ziyaretçi
  brvo çok güzel tşk ederim size
+ Yorum Gönder


Hızlı Cevap Hızlı Cevap


:
üzüm üzüme baka baka kararır atasözünün kompozisyonu,  üzüm üzüme baka baka kararır atasözünün açıklaması,  üzüm üzüme baka baka kararır anlamı,  üzüm üzüme baka baka kararır